C3 AIRCROSS SUV ЛЕТНА ПОНУДА

САМО ДО 30 СЕПТЕМВРИ

CITROËN C3 AIRCROSS SUV СО ЛЕТНА ПОНУДА EASY DAYS
САМО ДО 30 СЕПТЕМВРИ

Искористете ја летната понуда и намалените цени за сите верзии на Citroën C3 AIRCROSS SUV.

CITROËN C3 AIRCROSS SUV FEEL PURETECH 110 за 19.990 €*!
Стандардна опрема:
ABS, EBS, AFU, ESP, ASR системи за активна безбедност + Hill Assist
CITROEN Connect Radio (7″ колор екран на допир, Bluetooth®, USB, AUX, 6 звучника)
Клима уред
Предупредување за ненамерна промена на патна лента
Препознавање на сооб. знаци за ограничување на брзина
Coffee Break Alert систем за препознавање на замор
Централен LCD екран на инструмент табла
Автоматско заклучување на вратите и багажникот при возење (автоматски се деактивира при судир)
Сензор за надворешна температура
LED дневни и задни светла со 3D ефект
Челични тркала 16″
16″ украсни 3D капаци 205/60 R16
Рачки на вратите во боја на каросеријата
Куќишта на надворешни ретровизори во сјајна црна боја
Црни прагови и заштита на крилата
Спојлер во боја на каросерија
Подигнато подвозје 17cm clearance
Патен компјутер
Ел. и греени надворешни ретровизори
Задна клупа со преклопување 2/3 – 1/3
…и многу повеќе.

Понудата важи само до 30 септември!
Контактирајте нѐ веднаш во најблиското продажно место или online и откријте ја понудата за сите модели на Citroën C3 AIRCROSS SUV.

*Цената се однесува на Citroën C3 Aircross SUV Feel PureTech 110 S&S BVM и изразена во денари со вклучен попуст изнесува 1.235.382 денари. Сликата на моделот не е обврзувачка – за точниот изглед и понуда контактирајте го најблискиот продажен ценатар на Citroën Македонија.